Dostaliśmy 32 tysiące złotych nagrody od Marszałka!

na obrazku jest czarna kropka z informacją o wygranej

Kochani odbiorcy ksiąskiej kultury! Mamy dla Was news dnia! 😊 Centrum Kultury jako jeden z 4 laureatów rozbiło dzisiaj konkursowy bank! 😉 Znaleźliśmy się wśród najwyżej notowanych uczestników ostatniej edycji „Działań proekologicznych i prokulturowych w ramach strategii rozwoju Województwa Wielkopolskiego”! 😊 Kapituła tego konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego – Departament Środowiska – przyznała nam 32 tysięcy złotych za dwa złożone wnioski: „Niewinnie straceni” i „Z kosą na Prusaka”.

Dowiedzieliśmy się tego z gali, która była w tym roku wyjątkowo ze względu na COVID-19 prowadzona online. Dyrektor CK Mariola Kaźmierczak w swojej wypowiedzi podziękowała kapitule konkursowej za wyróżnienie oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tych projektów, a w szczególności mieszkańcom gminy oraz Tomaszowi Cieślakowi z IPN- za wsparcie merytoryczne przy realizacji „Niewinnie straconych”.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam nawet w najmniejszym stopniu w realizacji każdego z tych projektów, w tym m.in. gminie Książ Wlkp. Oba pochłonęły bardzo dużo czasu i zaangażowania, ale jak widać – warto było! 😊 Cieszymy się ogromnie, bo tego rodzaju newsy (choć mogłyby się zdarzać jeszcze częściej 😉) nas jeszcze bardziej nakręcają do działania! 😊