Konkurs grillowy rozstrzygnięty!

„Co robisz na grilla”, to konkurs, który ogłosiliśmy na fb 13 czerwca. Najsmaczniejsze propozycje prosto ze swoich grilli nadesłali: Dorota Przybył i Krzysztof Tomaszewski. Jaki mają przepis na kucharzenie pod chmurką i co polecają na grilla? 😊 Oto ich propozycje:

Dorota Przybył:

Grill najlepszy jest wtedy gdy pałaszujesz go z odpowiednim towarzystwem !

Najbardziej lubię klasykę czyli kiełbaska. Kaszanka z kapustka zawinięte w folię. Mielone no i udka marynowane dzień wcześniej w słodko kwaśnej zalewie. Do tego wszelakiego rodzaju surówki czy warzywa. Popitka to najlepiej kompot ugotowany na świeżo.

Krzysztof Tomaszewski:

Wołowina przekładana cebulką papryką a także ogóreczkiem kiszonym i kiełbaską najlepiej z czosnkiem niedźwiedzia marynowana dzień wcześniej w Oliwie i czosnku a także różnych ziołach może być po włosku no i później 30 min na grillu i 10 -15 minutek do piekarnika dokładając pokrojone. Pieczarki polewając 1/2 szklanki wina pół wytrawnego. Polecam serdecznie smacznego!

A w nagrodę nasi grillowicze 😊 otrzymują m.in. książki z przepisami, które mogą przydać się podczas kolejnego ucztowanie na łonie natury! 😊