Rajd nawigacyjny – gratka dla miłośników 4 kółek!

Administrator 20 maja 2018

Obojętnie jaki masz samochód, możesz się nim stawić na starcie “Samochodowego Rajdu Nawigacyjnego”! 9 czerwca na terenie przy Centrum Kultury rozpocznie się kolejna impreza pod hasłem: “Łączy nas pamięć”. Kurkowe Bractwo Strzeleckie im. Bohaterów Wiosny Ludów w Książu we współpracy z Centrum Kultury oraz Autodrom 4×4 zapraszają do wzięcia udziału w zmaganiach na 4 kółkach na trasie o długości ok. 110 km. To odcinek, na który przeznaczyć trzeba ok. 5 godzin. W ten sposób uczczone zostaną: 170. rocznica Wiosny Ludów, 100. rocznica Powstanie Wielkopolskiego oraz 200. rocznica KBS. Zakończenie rajdu odbędzie się we Włościejewkach na terenie Samochodowego Centrum Szkoleniowo-Treningowego Autodrom 4×4.

Więcej szczegółów na plakacie oraz w regulaminie!

Regulamin rajdu: