Tegoroczne i jakże znaczące osiągnięcia Marleny Grewling

Administrator 14 grudnia 2016

Z ogromną przyjemnością i w wielkim skrócie przedstawiamy Państwu sukcesy Marleny Grewling ściśle związane z jej pasją fotograficzną:

Pierwsza nagroda w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Portret” organizowanego przez Trzcianecki Dom Kultury za cykl fotografii „Wygnanie z raju 1-3”.

Tegoroczna odsłona konkursu wskazuje na to, że zainteresowanie konkursem nie maleje, a wyróżnienie w nim staje się prestiżowym dla wszystkich fotografujących w całej Polsce.

Jury w składzie: Andrzej Biegowski, Janusz Nowacki oraz Stanisław Pręgowski jednogłośnie zadecydowali o przyznaniu pierwszej nagrody Marlenie

oraz

statuetka „Fotokreator” w nagrodę za twórczość fotograficzną i animowanie fotografii w Wielkopolsce przyznana przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Celem nagrody jest uhonorowanie wyróżniających się twórców i animatorów fotografii oraz osób, którzy swoją działalnością przyczynili się do rozwoju fotografii w województwie  Wielkopolskim.

Gratulujemy Marlenie życząc nowych dokonań i jeszcze większych sukcesów fotograficznych.

Więcej informacji znaleźć można na stronach organizatorów:

WBPiCAK

Konkurs “Portret”