KSA fitness zone

city@vox.com.ua
thegov@gmail.com

KSA FITNESS ZONE

KSA FITNESS ZONE od niedawna posiada swój oddział w Centrum Kultury Książ Wlkp., a oto co o sobie mówią: „jesteśmy klubem, który przede wszystkim stawia na ludzi czyli naszych klubowiczów. Staramy się dbać o każdego w 100%, dając mu do dyspozycji trenera oraz instruktora na zajęciach grupowych. W naszym klubie znajdziesz samych profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy pomogą Ci wejść do świata fitness. Nasza kadra cały czas poszerza swoją wiedzę uczęszczając na kursy.

Na miejscu czeka na Ciebie duża siłownia ze strefą cross i cardio. Dwie przestronne sale do zajęć fitness, które pomieszczą nawet 50 osób. Na regeneracje proponujemy Ci saunę, a po treningu możesz odpocząć i zjeść coś dobrego oraz wypić aromatyczną kawę przy naszym fitbarze. Oferta KSA przygotowana została dla każdego niezależnie od formy fizycznej”.

Już dziś zapisz się na czwartkowe zajęcia:

• płaski brzuch – od 18.45,
  • ABT (brzuch, uda, pośladki) – od 19.30.

Szczegółowe informacje KSA FITNESS ZONE tel. 604 539 600 lub w Centrum Kultury Książ Wlkp.