Kino pod gołym niebem już za nami!
Były leżaki, film, przekąski i dobre humory. A oto kilka migawek!
Kino plenerowe odbyło się w ramach projektu pt. „Kultura w Ruchu: wycieczki, warsztaty i plenerowe wydarzenia” realizowanego przez Centrum Kultury i finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW 2021-2027).




