Na piechotę z Mchów do Książa Wlkp.

100 uczestników wzięło udział w dwudniowym rajdzie pieszym ze Szkoły Podstawowej w Mchach do Centrum Kultury w Książu Wlkp. Pomimo pokonanych kilometrów młodzieży nie brakowało energii, którą spożytkowała na hali sportowo-widowiskowej grając do białego rana w siatkówkę. Z kolei na Orliku królowała piłka nożna, a kto chciał mógł się zrelaksować na murawie stadionu. Był również czas na lody w Lody Lida, pyszną pizzę oraz spaghetti, kino plenerowe i dłuuuugie nocne rozmowy w podgrupach. 😉

Projekt pt. Dwudniowy pieszy rajd dla dzieci i młodzieży – wydarzenie sportowo-rekreacyjne, realizowany przez Uniwersytet Entuzjastów Świata, dofinansowano z budżetu gminy Książ Wlkp.

Partnerzy wydarzenia:

  • Centrum Kultury
  • Szkoła Podstawowa im. Abp. A. Baraniaka w Mchach
  • OSP Mchy