Na piechotę z Mchów do Książa Wlkp.
100 uczestników wzięło udział w dwudniowym rajdzie pieszym ze Szkoły Podstawowej w Mchach do Centrum Kultury w Książu Wlkp. Pomimo pokonanych kilometrów młodzieży nie brakowało energii, którą spożytkowała na hali sportowo-widowiskowej grając do białego rana w siatkówkę. Z kolei na Orliku królowała piłka nożna, a kto chciał mógł się zrelaksować na murawie stadionu. Był również czas na lody w Lody Lida, pyszną pizzę oraz spaghetti, kino plenerowe i dłuuuugie nocne rozmowy w podgrupach. 😉
Projekt pt. Dwudniowy pieszy rajd dla dzieci i młodzieży – wydarzenie sportowo-rekreacyjne, realizowany przez Uniwersytet Entuzjastów Świata, dofinansowano z budżetu gminy Książ Wlkp.
Partnerzy wydarzenia:
- Centrum Kultury
- Szkoła Podstawowa im. Abp. A. Baraniaka w Mchach
- OSP Mchy





































































