Przegadajmy to…

Administrator 31 października 2019

13 listopada w ksiąskim kalendarzu zapisze się jako dzień ważnych do przegadania spraw 🙂 Jakich?

Będzie coś dla osób, które zmagają się z nowotworem lub ktoś im bliski. Jak sobie radzić z chorobą opowie nam Beata Kaczmarek, neuropsycholog, psychoterapeutka z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Jaki możemy mieć wpływ na to, aby w gminie było bezpieczniej? Ten temat wywołała Komenda Powiatowa Policji w Śremie i zaprasza na debatę.

Kto chce dołączyć do Klubu Robótek Ręcznych, który aktywnie działa już kolejny rok w strukturach Centrum Kultury Książ Wlkp., może to zrobić! Podczas tych spotkań również przegaduje się wiele ciekawych rzeczy… 😉

Wstęp wolny jest ponadto na część ostatnią, poświęconą współpracy gminy oraz CK z lokalnymi stowarzyszeniami.

Do zobaczenia w Centrum Kultury!