Tańcz razem z nami!

Administrator 25 sierpnia 2022

Mamy dla Was nowy projekt taneczny! ? Od października w Centrum Kultury ruszają zajęcia, które poprowadzą instruktorzy z Ogólnopolskiej Szkoły Tańca SkakankaDANCE. Już dziś możecie się zapisywać do tanecznych grup reprezentacyjno-warsztatowych tworzonych przez tę placówkę na sezon 2022/2023 pod patronatem Centrum Kultury Książ Wlkp. Co dla przyszłych tancerek i tancerzy oznacza ta przygoda? Przede wszystkim w przyjaznej atmosferze uczycie się tańczyć, rozwijacie się i aktywnie spędzacie czas z rówieśnikami. Treningi odbywają się w formie WARSZTATOWEJ, dzięki czemu mają charakter ogólnorozwojowy i dają możliwość nauki wszystkich technik tanecznych rozpisanych w rocznym edukacyjnym programie zajęć opracowanym przez SkakankaDANCE. Szkoła ma także propozycję dla… mam, jeśli mają ochotę na taniec ?

Podsumowując ? – swoją przygodę taneczną możecie rozpocząć w jednej z 4 grup wiekowych:

• Mini: 3-6 lat,
  • Kids: 7-12 lat,
  • Junior: 13-17 lat,
  • Ladies Dorośli.

Zapisy i więcej informacji na stronie: www.skakankadance