Seniorze zamów książkę na telefon!

Administrator 23 września 2024

Drodzy seniorzy! Dni coraz krótsze, wieczory coraz dłuższe… A te warto spędzać z książką. Wiemy, że lubicie dużo czytać, co nas również cieszy. 😊 Dlatego tym, którzy z powodów zdrowotnych czy logistycznych (brak możliwości samodzielnego dojazdu) nie mogą do nas sami dotrzeć, przypominamy się, że proponujemy małą pomoc! 😉 Wystarczy, że zamówicie przez telefon książki, a my je Wam dostarczymy! Umawiamy się indywidualnie z każdym, żeby dopasować się do Waszych potrzeb. 😊 A po ulubione lektury dzwońcie pod tel. 797 338 747.

„Zaczytany senior” to jeden z bloków tematycznych projekt pt. „Nowoczesna biblioteka miejscem również dla seniora” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.