Ach cóż to było za wesele!

Administrator 17 kwietnia 2024

3,5-godzinna biesiada weselna zorganizowana przez Centrum Kultury wypełniła urokliwe wnętrza dużej stodoły Ceglarni w Jarosławkach. Miejsce to idealnie nadawało się na zorganizowanie wielkiej imprezy ślubnej w stylu lat 90. XX w. W rolę świadkowej odpowiedzialnej za „ogarnięcie” wszystkiego 😉, a zarazem wodzireja wcieliła się dyrektor Mariola Kaźmierczak. Wśród gości siedzących przy stołach znaleźli się członkowie Chóru Consensus, pracownicy Centrum Kultury, Anita Szymanowska i mieszkańcy ksiąskiej gminy.

Stroje Młodej Pary i pozostałych występujących, przyśpiewki, największe przeboje z tamtego okresu, tradycyjne zabawy weselne – oczepiny i inne, jak również samo jedzenie pozwoliło się uczestnikom tego niezwykłego wydarzenia przenieść się 30 lat wstecz. 😊 Klimat ten udzielił się na tyle, że prawie cała sala dała się porwać tańcom i śpiewom w rytm muzyki granej przez Amigo Band.