Mikołaj Gadomski wyśpiewał II miejsce!

Administrator 5 lutego 2018

VIII Powiatowy Przegląd Piosenki Romantycznej pod patronatem Burmistrza Śremu okazał się szczęśliwy dla Mikołaja Gadomskiego. 3 lutego w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Noblistów w Śremie wystąpił w konkursie, w którym o miano najlepszych wykonawców mierzyło się siedemdziesięciu wykonawców z kilkunastu szkół powiatu śremskiego. Jego organizatorami byli: Barbara Hejne, Alina Niemier i Leszek Wawrzynowicz oraz Wojciech Majchrzak z Klubu Relax. Występy uczestników oceniało jury w składzie: Karolina Ankudowicz – przewodnicząca, Tadeusz Warot, Tadeusz Polowczyk, Anna Rymaniak, które wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach wiekowych.

W kategorii klas IV- VI zwyciężyła Kornelia Wożniak ze Szkoły Podstawowej nr 4 piosenką Oliwii Wieczorek „Nie zapomnij”, a tuż za nią uplasował się Mikołaj Gadomski z Książa Wlkp., który zaśpiewał piosenkę „Twych oczu blask” z musicalu „Romeo i Julia”. Gratulujemy!

Mikołaja Gadomskiego można często usłyszeć podczas imprez organizowanych w Książu Wlkp. Na zdjęciu – podczas Koncertu Bożonarodzeniowego organizowanego przez centrum Kultury w grudnia 2017 r.

 

image_pdfPobierz stronęimage_printDrukuj stronę
Skip to content