Młodzi artyści z Książa Wlkp. wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie

Administrator 27 września 2017

IX Ogólnopolskie „Biennale Plastycznym ,,KOT 2017” to konkurs plastyczny, w którym udział wzięły również dzieci z Książa Wlkp. Przedszkolaki i uczniowie „podstawówki” wykonały swoje prace różną techniką, pod okiem artystki Małgorzaty Porażewskiej. Udział konkursie wzięło łącznie 3995 uczestników – od przedszkola aż po szkoły ponadgimnazjalne. Młodzi artyści z Książa Wlkp. zostali docenieni za swoje „koty” i w kategorii „Prace płaskie” zostali za nie wyróżnieni:

• Lena Kaźmierczak (5 lat) – zdobyła wyróżnienie,
  • Gabriela Jankowska (11 lat) – zajęła I miejsce wśród klas szkół podstawowych,
  • Kamil Żółtowski (8 lat), Kinga Wojciechowska (9 lat) i Dawid Jankowski (9 lat) zakwalifikowali się do wystawy.

Wręczenie nagród odbyło się 23 września w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.