Opera z fotela

Administrator 24 kwietnia 2020

To propozycja Warszawskiej Opery Kameralnej, która codziennie zaprasza wszystkich miłośników tej formy kultury o godz. 19.00 na FB: https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna i do kanału YT: https://www.youtube.com/WarszawskaOperaKameralna. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą zobaczyć zdjęcia, najsłynniejsze arie operowe z udziałem wybitnych artystów czy fragmenty Festiwalu Mozartowskiego.

Z kolei zaglądaj tu: https://repertuar.operakameralna.pl/operazfotela można znaleźć wiele smaczków oraz wcześniej niepublikowanych materiałów.

W każdą sobotę o godz. 19:00 WOK prezentuje kolejne odcinki cyklu operaOK!, nowatorskiego przedsięwzięcia, które miało premierę 11 kwietnia.

To propozycje dedykowane dorosłym widzom. Dla młodszych WOK z kolei przygotował wirtualny cykl „Gdy opera drzwi otwiera”. Na FB została specjalnie stworzona grupa #gdyoperadrzwiotwiera. Znaleźć ją można także na stronie internetowej: www.operakameralna.pl/gdyoperadrzwiotwiera/. W ramach tej akcji zamieszczane są: nagrania spektakli, fragmenty koncertów, konkursy, rebusy, krzyżówki, malowanki, puzzle online, wywiady z artystami oraz prezentacja prac konkursowych.

Jeśli więc nie chcecie wypaść z kulturalnych torów ?, umilić sobie i dzieciom czas, łącząc zabawę i naukę, to jest to świetny sposób na to, aby wypełnić czas spędzany w domu!

image_pdfPobierz stronęimage_printDrukuj stronę
Skip to content