Studenci wracają po wakacjach

Administrator 22 września 2022

Koniec laby, wracamy na tory edukacji i kultury! ? Uroczysta inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Entuzjastów Świata już za parę dni. Widzimy się 30 września o godz. 17.30 w Sali bankietowej GABI w Mchach. Obecność obowiązkowa! ? Drodzy studenci! Dowiecie się m.in., jakie atrakcje czekają Was w najbliższych miesiącach. 

Jednym z elementów piątkowego wydarzenia będzie jeszcze panel zdrowotny, dostępny również dla osób spoza UEŚ. Kto ma więc ochotę, niech zajrzy na pierwsze ze spotkań realizowanych przez członków tego stowarzyszenia w ramach projektu „Ksiąscy seniorzy aktywizują kulturalnie”. Zaplanowane jest ono pod hasłem: „Spotkajmy się przy kawie z…”, a gośćmi tego cyklu będą Łukasz Ziemba, ratownik medyczny i Hildegarnia by Zielarka od 7 boleści. Będzie więc o zdrowiu przy małej czarnej ?

Projekt „Ksiąscy seniorzy aktywizują kulturalnie” dofinansowany w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii W Polsce. Realizuje go Uniwersytet Entuzjastów Świata w partnerstwie z Centrum Kultury Książ Wlkp.

image_pdfPobierz stronęimage_printDrukuj stronę
Skip to content