Z Józefem w aucie, czyli samochodowy rajd nawigacyjny z… niecodziennym pasażerem!

Administrator 31 sierpnia 2022

Już 11 września startujemy z kolejnym wydarzeniem na czterech kółkach! 🙂 Niecodzienny pasażer ? będzie podróżował w tym roku z uczestnikami samochodowego rajdu nawigacyjnego „Z Józefem w aucie”. Któż to taki? Sam Wybicki! Rok 2022 został ogłoszony Rokiem Józefa Wybickiego z racji jego 200. rocznicy śmierci, która obchodzona była 10 marca. W związku z tym stał się głównym bohaterem, a zarazem przewodnikiem tegorocznej przygody rajdowej na czterech kółkach. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Uniwersytet Entuzjastów Świata w Książu Wlkp., któremu udało się na nie pozyskać dofinansowanie z budżetu gminy Książ Wlkp.

W tym roku na rajdowiczów czeka ok. 100-kilometrowa trasa oczywiście z przygodami! ? Podczas ok. 5-godzinnej podróży mają do wykonania różnego rodzaju zadania i zagadki do rozwiązania. Zapisywać się można do 7 września przez formularz Google:

lub na adres: domkultury@ck-ksiazwlkp.pl.

Wpisowe wynosi 60 zł za auto, płatne na konto UEŚ: 10908410262004030005730001 do 7.09.2022 r. z dopiskiem “samochodowy rajd nawigacyjny” lub w dniu rajdu w biurze zawodów – 60 zł.

Regulamin dostępny jest na:  www.ck-ksiazwlkp.pl oraz fb Centrum Kultury Książ Wlkp.

Partnerzy wydarzenia: Centrum Kultury Książ Wlkp., OSP Włościejewice-Ługi, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Liceum Ogólnokształcące w Śremie.