Zagraj w grę terenową i odkryj na nowo lub poznaj Książ Wlkp.!

Administrator 20 sierpnia 2020

Masz ochotę na grę terenową? Zabierz bliskich lub znajomych na wycieczkę po Książu Wlkp. z bezobsługowym questem, który tu możesz pobrać. Możecie go wykonać niezależnie od pogody i dnia ? Zarezerwujcie sobie tylko ok. godziny na to, aby przejść z nim określoną trasę. Poznajcie wspólnie lokalną historię oraz jej bohaterów, trzymajcie się wierszowanych wskazówek, wykonajcie określone zadania i znajdźcie skarb! ? Pochwalcie nam się, jak Wam poszło! ?

„O wielkiej bitwie i Kosynierach oraz o ksiąskich bohaterach” to projekt realizowany przez Centrum Informacji Turystycznej prowadzone przez Stowarzyszenia Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości. Partnerami Questu są Centrum Kultury Książ Wlkp. i Wojewódzki Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji i Kultury w Poznaniu.

Quest do pobrania:

Quest Książ Wlkp.