Zobaczcie, co będziemy licytować na 31. Finale WOŚP!

Administrator 25 stycznia 2023

Już w najbliższą niedzielę (29 stycznia) podczas 31. Wielkiego Finału WOŚP dla małych i dużych 😉 na ksiąskim rynku będziecie mieli okazję wesprzeć orkiestrowe granie m.in. podczas licytacji. 😊 A będzie o co się potargować!!! 😉

Zobaczcie, co znajdziecie w poszczególnych zestawach:

Zestaw nr 1

Kto ma ochotę na 3 ręczniki, poduszkę, rękodzieło w postaci łapacza snów i anioła? Dorzucamy jeszcze mały zestaw urodowy 😉, czyli kosmetyki, szczoteczkę soniczną do mycia twarzy oraz vouchery na:

  • usługę kosmetyczno – fryzjerską o wartości 100 zł „Jak ta lala” Sylwia Baraniak
  • zabieg odżywczy na skórę twarzy, szyi i dekoltu o wartości 150 zł Strefa Piękna Agnieszka Łopatka
  • usługę fryzjerską – strzyżenie męskie – Salon fryzjerski Kamila Choryńska
  • 100 zł zniżki na zakup okularów – Salony Optyczne VISION PRESTIGE

oraz WOŚP-ową smycz!

Zestaw nr 2

Coś dla prawdziwego faceta 😉, choć niekoniecznie tylko dla niego 😉. W tym zestawie znajdziecie pilarkę do krzewów oraz vouchery na:

  • na 1 metr sześcienny drewna,
  • 100 zł zniżki na zakup okularów – Salony Optyczne VISION PRESTIGE,
  • lot motolotnią

oraz kalendarz książkowy WOŚP.

Zestaw nr 3

Hmmmm… tutaj czekają na Was różności, czyli dla każdego coś dobrego 😉. Panie ucieszy zapewne voucher na makijaż permanentny brwi o wartości 600 zł ufundowany przez Zakątek Piękna Gabinet Kosmetyczny Monika Michalak. Kto np. zamierza wymienić okulary, może skorzystać z vouchera o wartości 100 zł zniżki na ich zakup w Salonach Optycznych VISION PRESTIGE.

W pakiecie jest także voucher na domowy sernik – KGW Włościejewice – Ługi – no tu pewnie będzie trudno się podzielić 😉. Dorzucamy także Martini BIANKO dla konesera alkoholi oraz koszulkę WOŚP – rozmiar L. Na koniec figurka – anioł i rękodzieło – łapacz snów, które mogą upiększyć domową aranżację. 😉

Zestaw nr 4

Kto ma ochotę wyjechać rowerem z 31. Finału WOŚP? 😊 Taka okazja jest tylko jedna, po zlicytowaniu tego oto pakietu 😊. Ponadto dodajemy voucher na blachę placka od KGW Kiełczynek, który można będzie „spalić” 😉 w ramach bonu upominkowego w KSA Fitness Zone w Śremie. Z atrakcji dorzucamy voucher na lot motolotnią 😊 oraz na pamiątkę – komin WOŚP. 

To nie koniec pakietów! 😊 Kolejne już jutro! 😊

image_pdfPobierz stronęimage_printDrukuj stronę
Skip to content