Biblioteka nie musi być nudna dla pokolenia „Z”

Administrator 26 września 2022

Jak odczarować bibliotekę dla pokolenia zoomerów? Zapraszamy przedstawicieli pokolenia internetowego – generacji Z (oraz innych ?), którzy chcą poznać zupełnie inne oblicze biblioteki!
Przygotowaliśmy dla Was bezpłatne warsztaty pod takim hasłami jak: „Pokolenie Z” oraz „Młodzież i wirtualna rzeczywistość w bibliotece”. Zobaczycie, jak przestrzeń, która kojarzy się przede wszystkim z wypożyczaniem książek, może wyglądać nieco inaczej. ? Poznacie także zasady działania wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w technologii mobilnej oraz stacjonarnej. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji obsługiwać okularów do VR i AR w praktyce, teraz będzie ku temu świetna okazja! Słowem koniecznie musicie się przekonać, że biblioteka nie musi być nudna dla Post-Millennialsów!
Bezpłatne warsztaty ruszają 3 października. Zapisujcie się już dziś pod nr. tel. 61 28 22 243!

Projekt realizowany jest w ramach zadania „Różne oblicza czytelnika – działania edukacyjne dla nieaktywnych grup czytelników w gminie Książ Wlkp.” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

image_pdfPobierz stronęimage_printDrukuj stronę
Skip to content