Entuzjaści Świata spotkali się na corocznej wigilii

Administrator 19 grudnia 2023

Blisko 120. uczestników wzięło udział w wigilii zorganizowanej przez Centrum Kultury dla członków Uniwersytetu Entuzjastów Świata oraz towarzyszących im osób. 16 grudnia spotkali się oni w Sali bankietowej Gabi w Mchach. Na stołach oczywiście zagościły świąteczne potrawy i w tym klimacie też wieczór urozmaicili uczniowie z Ogniska Walusia. Anna Kaczmarek, prezes stowarzyszenia oraz Mariola Kaźmierczak, dyrektor Centrum Kultury podsumowały miniony rok w UEŚ, który liczy sobie już 170 osób! Tylko 😉 w tym roku zapisało 58!

W rolę św. Mikołaja wcielił się tradycyjnie burmistrz Teofil Marciniak, który wręczył wszystkim uczestnikom spotkania prezenty. Centrum Kultury też otrzymało prezent od studentów UEŚ – kosz ze smakołykami, za który baaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy! 😊