Zagraj w terenie lub na kanapie w grę „Wichura przed burzą”!

Zapraszamy Cię do zagrania w grę, łączącą wątek historyczny z kryminalnym, dzięki której będziesz mógł się cofnąć w czasie i poznać Staszka Wichurę. Zapoznaj się z regulaminem oraz przydatnymi wskazówkami. Możesz zagrać w swoim łóżku, parku, podczas podróży lub wybrać się do Książa Wlkp. Zdecyduj, czy wolisz grę w wersji kanapowej, czy terenowej! Nie zapomnij dobrze naładować telefonu! Powodzenia i dobrej, bezpiecznej zabawy! ?

Aby zacząć grę, pobierz aplikację Action Track: https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.taz.actiontrack.client&hl=pl&gl=US, a następnie zeskanuj z plakatu kod QR w wersji, którą chcesz przejść.

Organizatorem gry jest: KGW Gogolewo-Świączyń

Partnerzy: Centrum Kultury Książ Wlkp., Gmina Książ Wlkp.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.