Dostali drzewko za książkę

Administrator 11 października 2023
2023.10.10 drzewko za książkę (5)

Każdy, kto wypożyczył wczoraj książkę w ksiąskiej bibliotece otrzymał sadzonkę drzewka. Była to wspólna ogólnopolska akcja #sadziMY z Lasami Państwowymi Nadleśnictwem Piaski. 😊

image_pdfPobierz stronęimage_printDrukuj stronę