Z wizytą w VW Poznań i Muzeum Pyry

Administrator 21 maja 2024

Jedna wycieczka, a tyyyyle wrażeń! 😉 Ci, którzy wybrali się z nami w piątek (17 maja) do Poznania, mieli okazję zobaczyć „od kuchni”, jak w dzielnicy Antoninek działa fabryka Volkswagena. Zajrzeliśmy m.in. na jedyną na świecie halę produkcyjną, w której produkuje się samochody dostawcze Caddy 5 oraz T6.1.

Kolejnym przystankiem było Poznańskie Muzeum Pyry, gdzie poznaliśmy historię ziemniaka w najróżniejszych lokalnych i światowych aspektach. 😊 Obowiązkowa była również degustacja tego warzywa przygotowanego według własnego pomysłu. 😊 Oprócz tego najmłodsi uczestnicy wyjazdu obejrzeli w kinie film „Mój pies Artur”. 😊 Znalazła się także chwila na to, aby spędzić trochę czasu wolnego na Starówce w Poznaniu.