Zagraj w bitwie o Książ!

Administrator 7 września 2021

W tej niecodziennej przygodzie możesz wziąć udział 18 września w Książu Wlkp. OSP Włościejewice-Ługi i Centrum Kultury Książ Wlkp. będą wówczas nagrywać inscenizację bitwy o Książ zgodnie z projektem pt. „Z kosą na Prusaka – inscenizacja historyczna w Książu Wlkp.” złożonym w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

W związku z tym szukamy chętnych statystów w każdym wieku ?, najlepiej z pomysłem na swoją rolę oraz odpowiednio dopasowanym do epoki strojem ?. Jesteśmy ciekawi Waszych propozycji! ?

Jeśli macie ochotę sprawdzić się aktorsko, zgłaszajcie się do 16 września 2021 r. do Centrum Kultury Książ Wlkp. pod nr tel.: 61 28 22 616 lub mailowo: dyrektor@ck-ksiazwlkp.pl.